QSC peakorter Californias USA-s

Ettevõtte profiil

Üle nelja aastakümne tegutsenud QSC Audio Products LLC on ülemaailmselt tunnustatud liider professionaalse helitehnika vallas. Ettevõte on selle kuulsuse saavutanud tänu oma missioonile luua uusi töökindluse ja jõudluse standardeid murranguliste tehnoloogiate arendamise kaudu. QSC tooted on vastus audioprofessionaalide nõudlikele vajadustele kontserdi- ja kinorakendustes ning püsipaigaldusega ja mobiilses meelelahutuses.
 
QSC muutis kogu võimenditehnoloogia olemust Powerlight™-i impulsstoiteallika kasutuselevõtuga. See tehnoloogiline edusamm vähendab märkimisväärselt toote mõõtmeid ja massi, parandades samas heli esitust. PowerLight, mis kõigepealt lisati revolutsioonilisse PowerLighti seeriasse ja mida kasutavad nüüd veel kolm võimendisarja, on tõendiks, et suurt võimsust saab saavutada ka väikeste ja kergekaaluliste seadmetega.
 
RMX-seeria võimendid tõid teisaldatava helivõimenduse valdkonda tõeliselt professionaalse jõudluse ja läbimurde hinnakujunduses, saavutades juhtiva koha antud tootevaldkonnas. Samal ajal on QSC võimendid saanud standardiks ka kinotööstuses.
 
Vastuseks klientide vajadusele aina integreeritumate süsteemide järele on QSC laiendanud oma tegevust võimenduse alalt kõlarite ja digitaalse signaalitöötluse valdkonda ja pannud kokku tunnustatud innovaatoritest ja juhtidest koosnevad meeskonnad nende süsteemide elementide arendamiseks.
 
QSC pakutavate kõlarite hulka kuulub WideLine – üks väiksemaid saadaolevaid line-array kõlarisüsteeme, millel on hämmastav helikvaliteet ja väljundvõimsus. Püsipaigaldatavad line-array kõlarid (Installation Line Array, ILA) tõi püsipaigaldatavate toodetevalikusse line-array kõlarite headomadused ja enneolematult soodsad hinnad. Kasvavasse püsi paigaldatavate kõlarite valikusse kuuluvad ka AD-seeria väikekõlarid, mis on tuntud oma hinnaja kvaliteedi hea suhte ja täpse taasesituse poolest. Meelelahutajad ja teised teisaldatavate helisüsteemide kasutajad saavad nautida aktiivkõlarite lihtsust kombineerituna legendaarse QSC töökindlusega K- ja KW-seeriate ajast.
 
Ettevõte oli teerajajaks arvutijuhtimissüsteemide, digitaalse signaalitöötluse ja signaaliedastuse valdkonnas. QSControl (hääldatakse Q’s Control), kaugjuhtimisega helijälgimissüsteemi rakendus, on end tõestanud süsteemides üle maailma, alates kõrgeimatest hoonetest (PetronasTowers Malaisias) kuni Mandalay Bay hotelli ja kasiinoni Las Vegases.
 
Spetsiaalselt suuremahuliste rakenduste rangeteks vajadusteks projekteeritud Q-Sys™-iintegreeritud süsteemiplatvorm hõlmab kõike audiosisendist kõlariteni ning pakub kogu vajaminevat heli suunamist, töötlust ja monitooringut igaks otstarbeks, säilitades samas helikvaliteedi ja usaldusväärsuse, mille poolest QSC on tuntuks saanud.
 
QSC tooteid valmistatakse 81 000 ruutjala (umbes 7500 m2) suuruses kaasaegses tootmisüksuses. Tehas asub QSC 51 000 ruutjala (umbes 4700 m2) suuruse peakorteri kõrval Costa Mesas Californias. Kõrgetasemeline elektroonikatootmisüksus on projekteeritud paindlikeks tellimustöödeks, mis annab QSC-le enneolematu võime oma klientide vajadusi rahuldada. Sama lähenemist kasutatakse kakohapeal asuvas puutöö- ja kõlaritootmisüksuses. Kogu tootmine, ladustamine, projekteerimine, tehnilised teenused ja müügitegevus toimub ning ettevõtte kontorid asuvad Costa Mesas kohapeal.
 
„Ettevõtte asutamisel olime ühiselt pühendunud ausale loomingule,“ ütles QSC endine tegevjuht Barry Andrews. „See pühendumus on aastate jooksul tugevnenud. QSC tooted on tuntud oma kvaliteedi, uuenduslikkuse ja töökindluse poolest. Liikumine täielikult integreeritud süsteemide valdkonda võimaldab meil avardada seda pühendumist alale, mis on meie arvates helisüsteemide konstrueerimise tulevik.“
 
QSCtoodete erakordselt kõrge väärtus on saavutatud tänu juhtivate tehnoloogiate arendamisele, maailmatasemel tootmismeetoditele ja ostujõule maailma juhtiva võimendite tootjana.
 
Kuigi QSC on kasvanud väikesest garaažis alustanudidufirmast rahvusvaheliselt tunnustatud liidriks professionaalsete audioseadmete valdkonnas, on pühendumus klientidele, partneritele ja töötajatele endiselt tugev ja püsiv. QSC inimestele pühendumise ja eesrindlike tehnoloogiate ning süsteemiintegratsiooni kombinatsioon on see jõud, mis viib QSC-d jätkuvalt üha edasi.