Digitaalse helitöötluse võrgulahendused 

Q-Sys on võimsaim, kuid ometi lihtsaim saadaolev lahendus heli töötlemiseks, juhtimiseks ja haldamiseks. Selle on välja töötanud ja seda toetavad helitehnikaja -teenuste valdkonna liidrid   

Download the 2013 Q-SYS Catalog here

Core 1000 | Core 3000 | Core 4000 

Core on süsteemi aju, see tegeleb kogu helisuunamise ja
töötlusega ning haldab kõiki juhtfunktsioone. Q-Sys Core on saadadd sval
kolmes suuruses: Core 1000, 3000 ja 4000, mis põhinevad kanalite mahul.
Kujundusalasedvalikud võivad süsteemi kanalite arvu oluliselt suurendada, seega esindab 
alljärgnev tabel iga Core’i mudeli minimaalset kanalimahtu.  

S/V-raame   

saab kasutada sisend- ja väljundühenduste füüsiliseks paigutamiseks nende allikate ja sihtpunktide lähedale. Dubleeritud gigabitised võrguühendused suunavad helisignaalid töötluseks läbi Core’i. Iga S/V-raam suudab majutada kuni neli S/V-kaarti, võimaldades ühe seadme kohta kuni 16 sisend- ja/või väljundkanalit.  

Q-Sys InputOutput Cards.pdf (325.4KB) 

Q-SYS PUUTEEKRAANIGA KONTROLLERID  

Puuteekraan on ideaalne kasutajaliides keerukate süsteemide jaoks, kus juhtvajadused võivad ulatuda mõne lihtsa parameetri sisestamisest globaalsete tõmmiste taastamiseni.    

TSC-3 ühendab võimalusterohke puutetehnoloogia 320 x 240 täisvärvilise LCD-ga Q-Sysi süsteemide tänapäevaseimas juhtliideses.  

TSC-8 ühendab võimalusterohke puutetehnoloogia kirka 400-nitise 800 x 600 täisvärvilise LCD-ga Q-Sys isüsteemide tänapäevaseimas juhtliideses.  

KUTSUNGISÜSTEEMID  

Q-Sysi kutsungisüsteemidel on kaks võrguliidest (kaks gigabitist Etherneti porti) Q-Sysi süsteemiga ühendamiseks. See võimaldab ühendada kutsungisüsteemi kommutaatori kahe pordi külge või kahte erinevasse võrku, toetamaks erinevaid varurežiime missioonikriitilistes rakendustes.   

Core 250i | Core 500i 

Q-Sys™ on täielik integreeritud süsteem, mis hõlmab kõike audiosisendist kõlariväljundini. See on uskumatult võimassignaalitöötlus- ja juhtsüsteem, mõeldud rakendustele, mis vajavad helisignaali paindlikku suunamist, juhtimist ja seiret. 
Integreeritud Core’id pakuvad suuremate Q-Sys Core’i süsteemide võimsust ja elegantsi kasü steemides, mis vajavad vähem kanaleid. Integreeritud Core’i süsteemid on võimelised ühilduma kaheksa Q-Sysi sisend- ja/või väljundkaardiga, tagades kokku 32 kanaliga kanalimahu (rohkem, kui kasutada AES-i või CobraNet™-i kaarte). Kanalite arvu saab veelgi suurendada, lisades Q-Sysi S/V-raame ja teisi välisseadmeid.   

IO-22 (2sisendi 2 ja väljundiga võrguseade )  

IO-22-l on kaks analoogsisendit ja kaks analoogväljundit koos 8 W võimendiga kohalikuks seireks.   

 

 


Kutsungisüsteemid võimaldavad esipaneeli-kasutajaliidese, mis sisaldab 16, 8 või 4 nupuga võimalusterohket puuteklahvistikku (sõltuvalt valitud mudelist). Klahvistik annab visuaalset tagasisidet ja kuuldavaid märguandeid, samas puuduvad kulumisele vastuvõtlikud füüsilised nupud ja membraanid. Kutsungiolek, operatiivsed üksikasjad ja alarmid esitatakse ka valgustatud olekunäidikute ja süsteemi 240×64 monokroomsel LCD-ekraani kaudu. 

PS-1650 | PS-1600 | PS-800 | PS-400