Line-array kõlarisüsteemid

Line-Array kõlarisüsteemid on saanud põhiliseks kõlarivalikuks turneedel ja paljudes suurtes püsipaigaldustes. Kitsad vaatenurgad, suurenevad kütusekulud ning publiku, klientide ja esinejate pidevad nõudmised erakordse helitulemuse järele panevad nii kontsertheli professionaalidele kui ka nende kõlarisüsteemidele suure koormuse. WideLine™-i süsteemid on konstrueeritud nii, et iga kontsertesinemine näib lihtne ja kõlab võimsalt. Need sobivad nii festivalile, tantsusaali, teatrisse, ööklubisse ja pühakotta kui ka kontserdisaali, amfiteatrisse ja staadionile. WideLine 10 või 8 seeria Line-Array süsteemid koos bassikõlaritega või ilma nendeta on projekteeritud kohanduma iga kasutuskohaga. Püsipaigaldatava Line-Array kõlarisüsteemiga (ILA) hakkab QSC pakkuma professionaalset süsteemi pöördelise hinnaga, muutes virnastavate kõlarite jõudluse kättesaadavaks palju enamatele pühakodadele ja esinemiskohtadele. Muljetavaldavale tooterivile panevad punkti KLA-seeria Line-Array tüüpi aktiivkõlarid. 
 

WideLine-10

WideLine-10 on laia esitusnurgaga Line-Array lairibakõlarisüsteem kasutamiseks tantsusaalis, teatris, ööklubis, kontserdisaalis ja pühakojas. See pakub avatud loomulikku heli ja suurepärast 140-kraadist horisontaalsetesitusnurka – laiemat kui ühelgi teisel hetkel saadaoleval Line-Array kõlarisüsteemil. Igal WL2102 elemendil on kaks 10″LF-kaugala-valjuhääldit ja 1,4″ avaga 3″ diafragmaga neodüümistkompressioonpea. 


WideLine-8

QSC WideLine 8 mahutab täis suuruses Line-Array kõlarisüsteemi jõudluse üliväikestesse mõõtmetesse (vähem kui 20″ (508 mm) lai ja 9″ (229 mm) kõrge). Iga kolmeribalise lõppvõimendusega WL3082 element sisaldab suure võimsusega neodüümmagnetiga 8″ madalsagedusvaljuhääldite paari. Kõrgsageduste eest hoolitseb esmaklassiline 3″ diafragmaga neodüümist kompressioonpea koos QSC patenteeritud 140° mitme avadifraktsiooniga lainejuhiga. Esmapilgul näib WL212-sw bassikõlar liiga väike isegi selleks, et majutada 4″ võnkepooli laia amplituudiga 12″ madalsageduselementide paari, ometi on see võimeline helirõhutasemeks 135 dB (tippväärtus) ja madalsagedusteks kuni 32 Hz, pakkudes piisavalt vunki ka popmuusika jaoks. 


Ilmastikukindlad WideLine’i süsteemid

Ilmastikukindlad püsipaigaldatavad WideLine’i wx-mudelid on valmistatud esmaklassilisest kasevineerist, mis on täielikult ümbritsetud klaaskiust kastiga. Sisendpesade plaadi asemel on fikseeritud ühendusega UV-kindel välitingimustesse sobiv (otsemaandusega) kaabel veekindla läbiviiktihendiga läbi korpuse. Roostevabast terasest võred on kaetud välitingimustesse sobiva vinüülkattega ning vooderdatud akustilise vahu ja peenekoelise roostevabast terasest võrguga.
Märkus. Tooted valmistatakse tellimisel ja nende kättesaamiseks kulub 90–120 päeva (pluss tarneaeg).
Pakutavad mudelid:  

WL2102-wx | WL3082-wx | GP218-wx 

KLA-seeria Line-Array aktiivkõlarisüsteem

KLA-seeria annab Line-Array kõlarisüsteemi võimsuse ja keerukad omadused lihtsasti kasutatavale tootele, muutes sellega täielikult kogu vastava tootekategooria määratlust. Tänu hõlpsale Lift-Click-Play (tõsta-klõpsa-mängi) meetodile kulub KLA kasutuselevõtuks vaid murdosa samaväärsetele virnastavatele kõlarisüsteemidele kuluvast ajast.
 
See fikseeritud kaarjas Line-Array aktiivkõlarisüsteem on ideaalne mitmesuguseks teisaldavaks kasutuseks ja püsipaigalduseks kontserdilavadest pühakodade ja teiste esituskohtadeni, kus vajatakse Line-Array kõlarisüsteeme. KLA12 |KLA181 

KLA12 | KLA181 


ILA süsteem v2 – hõlpsasti kasutatavad püsipaigaldatavad Line-Array kõlarid

Hõlpsasti kasutatav – tänu SC28 süsteemikontrolleri eelseadistuste taastamise funktsioonile ei ole ILA süsteemi paigaldamiseks vaja keerukate akustika mõõteseadmetega spetsialisti.
Taskukohane – valatud korpused ja lihtsustatud kinnitused hoiavad ILA süsteemi maksumuse madalal, säilitades samas kõrgetasemeliste turneedele sobivate Line-Array kõlarisüsteemide helikvaliteedi, katvuse ja võimsuse.
Täpne – iga element sisaldab suure võimsusega neodüümmagnetiga 8″ diameetriga madalsagedusvaljuhääldite paari. Ainult üks katab kesksagedusi, mis tagab jaotusala ühtlasema suunatuse. Titaankupliga 1,75″ (võnkepooli diameeter) neodüümist kompressioonpeade paar on paigaldatud patenteeritud 140º mitmepilu-difraktsiooniga lainejuhile. 

SC28 süsteemikontroller

SC28 on 2 sisendi ja 8 väljundiga digitaalne süsteemikontroller eelprogrammeeritud häälestustega QSC kõlarisüsteemide jaoks (WideLine 10 ja 8 seeriad, ILA seeria). Peale eelprogrammeeritud häälestuse pakub SC28 ka kasutaja seadistatavat tasandamist ja viiteaega.