QSC Uudised !

GXD - soodne võimendi koos signaalitöötlusega 

QSC esitleb uut võimendiseeriat GXD!
GXD võimendid pakuvad tasukohase hinnaga lahendust, kui eelistate võimendisisest signaalitöötlust (high & low pass filtrid, 4-ribaline ekvalaiser, limiteerimine ja viite lisamine).
GXD4 - 1600W max "peak power"
GXD8 - 4500W max "peak power" 

K seeria kõlarid Saku Suurhallis

QSC K seeria on jõudnud ka Saku Suurhalli! RGB paigaldas meie esindusareenile QSC K12 kõlaritest koosneva, teadustamise ja taustamuusika edastamiseks mõeldud helisüsteemi. Lisaks püsipaigaldatud K12 kõlaritele on loodud võimalus osadel üritustel täiendavalt kasutada ka KW181 bassikõlareid.


Ööklubi Chocolate helisüsteeme juhib Q-Sys

Tallinna uusim ööklubi Chocolate võttis helisüsteemi juhtimiseks kasutusele QSC Q-Sys-i. Lahendus pakub tsentraalset platvormi kogu klubi ja selle lisaruumide heliseadmestiku programmeerimiseks ja häälestamiseks. Lisaks Q-Sys-ile on Chocolates kasutuses ka AD-S82 seinapealsed kõlarid ja AD-C152 süvistatavad laekõlarid.
Ööklubi Vabank helisüsteeme juhib Q-Sys

Tallinna populaarne ööklubi Vabank võtab helisüsteemijuhtimiseks kasutusele QSC Q-Sys-i. Lahendus pakub tsentraalset platvormi koguklubi ja selle lisaruumide heliseadmestiku programmeerimiseks jahäälestamiseks.